Izvori Magije - TCG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen TCG igri - Izvori Magije.
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti"

Go down 
+3
Dj0rel
Sephiron
Zmajoubica
7 posters
Иди на страну : 1, 2  Next
АуторПорука
Zmajoubica
The Dragonslayer



Број порука : 38
Mana : 49
Učlanio se : 19.11.2009
Godina : 101
Локација : Novi Sad

Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Empty
ПорукаНаслов: Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti"   Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 2:01 am

Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Put%20ratnika_thmUskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Put%20mudrosti_thmUskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Put%20divljine_thm

U pitanju nije nova edicija Izvora vec nova igra koja ce se uskoro poceti prezentovati po klubovima u Novom Sadu i Beogradu. Naravno i u drugim gradovima ako su klubovi raspolozeni za prezentaciju.

Nema paketa pojacanja, karte ce izaci u 3 razlicita startera sa po 40 karata u svakom. Starter ce najverovatnije kostati 500 dinara. Za turnirsku varijantu trebace vam 3 startera.

Pobednici prvih turnira koji ce krenuti vec za 2 nedleje steci ce direktan plasman na turnir koji ce biti odrzan krajem Aprila na "Danima fantazije" u Novom Sadu. Glavna nagrada na njemu bice lap-top.
Vise vesti sledece nedelje.
Назад на врх Go down
Sephiron
The Puppet Master
Sephiron


Број порука : 154
Mana : 220
Učlanio se : 22.07.2009
Godina : 34
Локација : Between Heaven & Hell

Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Empty
ПорукаНаслов: Re: Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti"   Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Icon_minitimeTue Mar 16, 2010 1:56 am

UUUUU!!!

KAD JE PRIJAVLjIVANjE ?

GDE MOGU DA SE NABAVE STARTERI ?

KO SU AUTORI IGRE ?

KOLIKO JE SLIČNA A KOLIKO RAZLIČITA OD IZVORA MAGIJE ?
Назад на врх Go down
https://izvorimagije.forumsc.net
Zmajoubica
The Dragonslayer



Број порука : 38
Mana : 49
Učlanio se : 19.11.2009
Godina : 101
Локација : Novi Sad

Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Empty
ПорукаНаслов: Re: Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti"   Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Icon_minitimeTue Mar 16, 2010 2:23 am

Evo i zvanicnih najava:

http://www.hrabrivitez.com/

1. Ako budes imao los plasman na tih par turnira koji ce se odrzati u BG-u moraces da prodjes kvalifikacije na Danima fantazije.

2. Moci ce verovatno uskoro u Sigilu.

3. Autor je slikom i likom tip u crvenoj kosulji pored Mileta - Boris Djurovic.
Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Picture-135a

Na slici igramo njegovu Galakticku avanturu, pored nje je osmislio i izdao jos par igrica za nize uzraste.

4. Po nacinu igre razlikuje se od Izvora. I po planu izlazenja takodje ce se razlikovati. Kako ce biti primljenja od strane igraca to cemo tek videti.

Ako neko zeli da bude medju prvima koji ce je probati nek dodje u NS sledece nedelje.
Назад на врх Go down
Dj0rel
Initiate
Dj0rel


Број порука : 29
Mana : 32
Učlanio se : 24.11.2009
Godina : 40
Локација : Beograd

Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Empty
ПорукаНаслов: Re: Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti"   Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Icon_minitimeWed Mar 17, 2010 12:14 am

Ovo izgleda zanimljivo. Očekujem još informacija.
Назад на врх Go down
evilgoldy
Initiate
evilgoldy


Број порука : 48
Mana : 58
Učlanio se : 28.01.2010

Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Empty
ПорукаНаслов: Re: Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti"   Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Icon_minitimeMon Mar 22, 2010 2:18 pm

Pogledao sam malo po njihovom sajtu i FB profilu i igra deluje zanimljivo. Pravila su jednostavna i cenim da nece biti problema pri igranju, a ni ilustracije uopste nisu lose. Very Happy Na primer ova je ekstra:
Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" 25466_376808821401_364942041401_4290900_2403796_n

Par zamerki koje se mogu videti na karti Losa Sreca:
Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" 25466_376808801401_364942041401_4290898_6962349_n
Verujem da je u pitanju "stamparska" greska sto se istovremeno koriste termini i "dek" i "spil", mada videh i u pravilima da se na jednom mestu spominju "tokeni" - da li se misli na zetone?
Druga sitnica je sto se za protivnika koristi termin "saigrac", mada ne znam da li se planiraju neki multiplejer formati, tako da to ni ne mora da bude problem.

U svakom slucaju, nabavljam cim budem u prilici. Smile
Назад на врх Go down
Zmajoubica
The Dragonslayer



Број порука : 38
Mana : 49
Učlanio se : 19.11.2009
Godina : 101
Локација : Novi Sad

Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Empty
ПорукаНаслов: Re: Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti"   Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Icon_minitimeMon Mar 22, 2010 2:55 pm

Sve je radjeno malo uzurbano kako bi igra mogla da se predstavi igracima i kako bi oni mogli da se na vreme spreme za prvi veliki turnir na Danima fantzije krajem Aprila u Novom Sadu. Otud greske.

Probao sam juce igru, pobedio Mileta u finalu prvog turnira na kom nas je bilo 10. Verovatno u petak dolazimo u BG u Sigil da je prezentujemo.
Popodne cu napisati nesto vise o igri.
Назад на врх Go down
OmniMag
Initiate
OmniMag


Број порука : 31
Mana : 35
Učlanio se : 12.01.2010
Локација : Dalaran

Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Empty
ПорукаНаслов: Re: Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti"   Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Icon_minitimeMon Mar 22, 2010 11:36 pm

ej ovo mi se svidja, jel znate kako da narucim ja ovo?
Назад на врх Go down
Sephiron
The Puppet Master
Sephiron


Број порука : 154
Mana : 220
Učlanio se : 22.07.2009
Godina : 34
Локација : Between Heaven & Hell

Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Empty
ПорукаНаслов: Re: Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti"   Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Icon_minitimeTue Mar 23, 2010 12:32 pm

Jel to sigurno da dolazite u petak.
Aj to objavi malo svečanije, recimo kao temu, ako budete dolazili.. vreme.. šta je potrebno.. i tako to.. Smile ..mislim da je gomila nas zainteresovano...
Назад на врх Go down
https://izvorimagije.forumsc.net
Zmajoubica
The Dragonslayer



Број порука : 38
Mana : 49
Učlanio se : 19.11.2009
Godina : 101
Локација : Novi Sad

Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Empty
ПорукаНаслов: Re: Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti"   Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Icon_minitimeTue Mar 23, 2010 2:12 pm

Znam da je dogovoreno da 3. Aprila bude prezentacija u još jednom BG klubu koji mi nije poznat a da su u toku pregovori sa Sigilom za ovaj vikend (najverovatnije petak).

Sad malo o samoj igri. Uporediću je sa Izvorima.

Izvori Magije su krenuli sa sistemom distribucije i mehanikom igre koju je MTG razrađivao 15 godina. Ratnici Svetlosti su potpuno nešto drugo sa drugačijim sistemom i mehanikom koji su potpuno novi. Izvori su preuzeli velik deo MTG karti kojih je prvoj ediciji bilo preko 400. One su se mogle kupiti u starterima i paketima pojačanja. U Ratnicima postoji samo 41 različita karta. One se mogu nabaviti u 3 veoma slična startera. Utisak je da je po 15-16 različitih Nedaća i Blaga malo i da ih je trebalo biti daleko više. Skromna baza i neraznovrsnost startera najveća je mana igre.
Drugačiji sistem distribucije trebao bi da reši taj problem pošto će nove karte izlaziti periodično i češće nego što je to bio slučaj sa Izvorima.
Ilustracije su radila dva domaća ilustratora, Milan Čolović i Boris Radujko. Sa Borisovim radovima ste se upoznali u Izvorima (Gnev uništenja, Uragan grotla...), a neke od njih prepoznaćete i na kartama Ratnika Svetlosti.
Kod Izvora mi je uvek smetalo što se uz poneku novinu sve svodilo na kopiranje MTG karti. Kod Ratnika možemo da uočimo neke osobine identične osobinama karti iz drugih kartičnih igara ali mehanika igre je totalno drugačija od njih. Igranje sa 1 starterom i sa više njih se neuporedivo razlikuje. Igra je nova, sa jednostavnim pravilima. Mesta za poboljšanje i unapređivanje ima. Sam autor je raspoložen za svaku sugestiju što je dobro jer će se igra razvijati na osnovu želja i kritika samih igrača.

Sve u svemu probajte je.Smile
Назад на врх Go down
evilgoldy
Initiate
evilgoldy


Број порука : 48
Mana : 58
Učlanio se : 28.01.2010

Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Empty
ПорукаНаслов: Re: Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti"   Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Icon_minitimeTue Mar 23, 2010 3:01 pm

Samo 41 karta? Ako kazes da po 15-16 razlicitih otpada na Nedace i Blaga, ostaje samo 10-ak za Heroje i Puteve zajedno (pretpostavljam da su bar cetiri razlicita heroja)?! Meni to deluje malo previse siromasan izbor.
Samim tim, ovo sa slicnoscu startera je razocaravajuce, pogotovo za one koji planiraju da ucestvuju na turniru:
Цитат :
Svi koji imaju špilove sa po 50 kartica nagrada, 50 kartica nedaća, 6 kartica puta i 3 kartice heroja mogu učestvovati na prvenstvu. U špilu može biti najviše do 6 istih kartica.
To je ukupno 109 karata, a kako starteri dolaze sa po 40, svakome ce trebati po najmanje tri pocetna spila. Znaci, teoretski, za nagrade i nedace je izbor otprilike 50/90, za puteve 6/36, a za heroje 3/4 (ovo za heroje i puteve nagadjam). S obzirom na to da su pojedine karte bolje od drugih, realno ce raznovrsnost biti manja, sto ce se svesti na prilicno jednolicnu scenu i veliko pouzdanje u bolje vucenje u odnosu na protivnika. Neutral Mislim da u ovom trenutku, ova igra ne bi trebalo da potencira da bude nesto vise od casual zanimacije.


Edit: 'oce l' to trajno moci da se nabavi u Sigilu il' samo za vreme prezentacije?
Назад на врх Go down
Zmajoubica
The Dragonslayer



Број порука : 38
Mana : 49
Učlanio se : 19.11.2009
Godina : 101
Локација : Novi Sad

Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Empty
ПорукаНаслов: Re: Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti"   Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Icon_minitimeTue Mar 23, 2010 4:58 pm

I sam sam bio prilicno negativno iznenadjen kad sam juce krenuo da popisujem karte.

Od 41 postojece postoji: 3 razlicita heroja, 6 razlicitih puteva, 16 kartica blaga i 16 kartica nedaca.

Zvanicno pravilo igranja na turniru jos ne postoji, taj citat nije konacna odluka a mislim da ce ono biti doneta na osnovu predloga igraca tj onoga za sta igraci budu smatrali da ima najvise smisla. Ovo je doduse moje misljenje. Ja u pravljenju i testiranju igre nisam ucestvovao, no posto sam vodio Lige u Izvorima Boris ceni moje misljenje pa mu u neku ruku dodjem kao konsultant.

Verujem da ce se starteri moci nabaviti i posle prezentacije a ne samo na njoj. Po mom misljenje jedan starter (necu reci koji jer se zalazem da napravi preraspodela karata u njima) je bolji od drugih i velika je verovatnoca da ce se on prvi rasprodati cim igraci shvate koje su karte najbolje.Smile
Назад на врх Go down
Zmajoubica
The Dragonslayer



Број порука : 38
Mana : 49
Učlanio se : 19.11.2009
Godina : 101
Локација : Novi Sad

Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Empty
ПорукаНаслов: Re: Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti"   Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Icon_minitimeTue Mar 23, 2010 8:23 pm

http://valhala.forumotion.com/kreativni-centar-hrabri-vitez-predstavlja-f13/tcg-ratnici-svetlosti-najave-turnira-t16.htm#142

Evo i zvanicno, ubuduce mozete pratiti novosti i na Valhalinom sajtu. Dolazimo u petak. Prezentacija i mini turnir je od 18h.
Da bi igrali na njemu bice vam potreban jedan osnovi starter. Pobednik ce verovatno kao i u NS-u obezbediti mesto na turniru na Danima Fantazije.

Inace Boris polako postaje sve ozbiljniji proizvodjac igara kod nas pa ako imate neku svoju ideju za neku svoju igru slobodno ga pitajte sve sto vas zanima i o tome.
Назад на врх Go down
evilgoldy
Initiate
evilgoldy


Број порука : 48
Mana : 58
Učlanio se : 28.01.2010

Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Empty
ПорукаНаслов: Re: Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti"   Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Icon_minitimeTue Mar 23, 2010 8:42 pm

Samo 3 heroja?! Shocked Toliko o izboru...

Elem, sto vise gledam ovu igru, to mi se sve vise cini da se ishod umnogome zavisi od srece pri vucenju. Stoga mi se turnirska igra cini sve manje validnom.

Jedna stvar koja me zanima je da li se sve karte nagrada (kao sto je slucaj s onom gore kartom akcije "Vest napad") igraju za "dzabe", tj. bez ikakvog ogranicenja? Mozda bi i tu trebalo ubaciti komplikacije tipa da se karta moze igrati samo ako je ukupna mudrost druzine najmanje X, ili ako u druzini postoji heroj sa snagom vecom od Y, ili ako je broj clanova druzine manji od tri, itd. Cisto da postoji neko ogranicenje prilikom sastavljanja spilova, kao i da izbor heroja (kada se jednom prosiri) bude od nekakvog znacaja.

Takodje, sta misle o ideji da se heroji (imaju li oni neke dodatne osobine pored onih statickih brojki? vidis, mogao bi da padne i neki heroj sa promenljivim karakteristikama... Smile) "numerisu" pre pocetka partije, tako da se zna ko je prvi, ko drugi, a ko treci (u kojoj formaciji se krecu). Jeste da se u tom slucaju eliminise ona raspodela stete kad druzinu napadnu bica, ali otvaraju se neke druge varijante za nove karte koje vode racuna o rasporedu heroja (npr. karta heroja koji ima osobinu da ako ide prvi u grupi, umanjuje nedace na pojedinim putevima; ili neka varijanta karte dogadjaja o zasedi koja nanosi stetu poslednjem heroju u grupi...).
Назад на врх Go down
Zmajoubica
The Dragonslayer



Број порука : 38
Mana : 49
Učlanio se : 19.11.2009
Godina : 101
Локација : Novi Sad

Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Empty
ПорукаНаслов: Re: Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti"   Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Icon_minitimeTue Mar 23, 2010 9:09 pm

I u najpopularnijoj karticnoj igri sreca igra veliku ulogu, ako ne vuces lendove (ili vuces sve lednove) tesko da ces dobiti partiju.Wink Ali skroz si u pravu da ce, dok se baza ne prosiri, sreca umnogome zavisti od vuce.

Za sada se sve karte igraju za dzabe ali postoji ogranicenje broja karata u ruci pa nije preporucljivo odigravati ih nepotrebno. Mehanika igre je nova, pa iz tog raloga nije bio cilj da se igra na pocetku komplikuje dodatnim osobinama.

A ideja o redosledu druzine je dobra. Igra ima dobru osnovu ali joj fale finese a na nama igracima je da ih osmislimo. Garantujem vam da ce Boris saslusati svaku sugestiju. Upravo veceras idem s njim kako bi napravili novu preraspodelu karata u spilovima jer ova njegova nije pokazala dobre rezulatate.
Назад на врх Go down
Sephiron
The Puppet Master
Sephiron


Број порука : 154
Mana : 220
Učlanio se : 22.07.2009
Godina : 34
Локација : Between Heaven & Hell

Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Empty
ПорукаНаслов: Re: Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti"   Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Icon_minitimeWed Mar 24, 2010 12:53 pm

OFF - uz odborenje članova, premestio bih ovu temu u Drumsku Kafanu.. jer nije baš vezano za Izvore Magije..?
Назад на врх Go down
https://izvorimagije.forumsc.net
Zmajoubica
The Dragonslayer



Број порука : 38
Mana : 49
Učlanio se : 19.11.2009
Godina : 101
Локација : Novi Sad

Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Empty
ПорукаНаслов: Re: Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti"   Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Icon_minitimeWed Mar 24, 2010 1:18 pm

Nemam nista protiv.
Nisam uspeo juce da u potpunosti izguram ideju o balansu startera ali sam dobio informacije da je predvidjeno da ce karte izlaziti na svaka 3 meseca, da ce biti novi tip puteva i bica, da ce biti jos 6 heroja i neke nove osobine na bicima, mozda i na herojima (ako u toj ediciji bude Vidar ili mozda Veteran Wink).
Назад на врх Go down
evilgoldy
Initiate
evilgoldy


Број порука : 48
Mana : 58
Učlanio se : 28.01.2010

Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Empty
ПорукаНаслов: Re: Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti"   Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Icon_minitimeThu Mar 25, 2010 11:46 am

Sephiron ::
OFF - uz odborenje članova, premestio bih ovu temu u Drumsku Kafanu.. jer nije baš vezano za Izvore Magije..?
Demokratija na forumima neizbezno vodi u propast! Laughing Ili u prevodu: cuti i seci! A ako se neko pobuni, iseci i njega. Wink
Назад на врх Go down
dd fan
Initiate



Број порука : 10
Mana : 10
Učlanio se : 19.11.2009

Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Empty
ПорукаНаслов: Re: Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti"   Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Icon_minitimeFri Mar 26, 2010 1:58 pm

Onda se vidimo danas u sigilu, mislim da cu i ja da dodjem sa cirom i borisom. Ponesite i koji spil izvora da odigramo koju ako bude bilo vremena, nisam igrao izvore odavno osim sa cirom tu i tamo po koju ali on mi nesto nije dovoljno motivisan Smile
Назад на врх Go down
Zmajoubica
The Dragonslayer



Број порука : 38
Mana : 49
Učlanio se : 19.11.2009
Godina : 101
Локација : Novi Sad

Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Empty
ПорукаНаслов: Re: Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti"   Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Icon_minitimeThu Apr 01, 2010 12:11 pm

Lord je u petak bio u prilici da vidi najbolji spil Izvora. Very Happy

U subotu je prezentacija "Ratnika" u c22, mislim da pocinje oko 14h, pa ako nekog zanima da proba imace tada priliku.
Назад на врх Go down
Sephiron
The Puppet Master
Sephiron


Број порука : 154
Mana : 220
Učlanio se : 22.07.2009
Godina : 34
Локација : Between Heaven & Hell

Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Empty
ПорукаНаслов: Re: Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti"   Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Icon_minitimeThu Apr 01, 2010 1:31 pm

"..najbolji špil Izvora." - razjasni ..
Назад на врх Go down
https://izvorimagije.forumsc.net
Zmajoubica
The Dragonslayer



Број порука : 38
Mana : 49
Učlanio se : 19.11.2009
Godina : 101
Локација : Novi Sad

Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Empty
ПорукаНаслов: Re: Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti"   Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Icon_minitimeThu Apr 01, 2010 4:58 pm

Mile je bio poneo spilove Izvora, odigrao s Lordom par partija i pokazao mu najbolji spil u Izvorima Magije.Smile
Ako ste igrali medjugradske lige nije tesko zakljuciti o kom se spilu radi.Wink
Назад на врх Go down
Sephiron
The Puppet Master
Sephiron


Број порука : 154
Mana : 220
Učlanio se : 22.07.2009
Godina : 34
Локација : Between Heaven & Hell

Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Empty
ПорукаНаслов: Re: Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti"   Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Icon_minitimeThu Apr 01, 2010 7:31 pm

..i dalje mi nije jasno o kom špilu se radi.. a znaš i sam da sam igrao ML..

..ni jedan špil na koji sam naleteo, ili sam sastavljao.. ne bih ocenio kao najbolji.. jer takav realno ni ne postoji..

..onaj koji bi bio najbolji od svih.. takođe ne postoji, jer je gubio u jednom trenutku, makar to bilo i 2:1 ..

..stvarno ne znam, koji je to špil.. Question Rolling Eyes
Назад на врх Go down
https://izvorimagije.forumsc.net
Adama
Commander of battlestar Galactica
Adama


Број порука : 50
Mana : 57
Učlanio se : 19.11.2009
Godina : 44
Локација : CIC Battlestar Galactica

Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Empty
ПорукаНаслов: Re: Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti"   Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Icon_minitimeThu Apr 01, 2010 7:40 pm

Da nije ona Miletova zeleno-crvena agresiva?
Назад на врх Go down
Zmajoubica
The Dragonslayer



Број порука : 38
Mana : 49
Učlanio se : 19.11.2009
Godina : 101
Локација : Novi Sad

Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Empty
ПорукаНаслов: Re: Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti"   Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Icon_minitimeThu Apr 01, 2010 9:02 pm

Jeste, i Profa je igrao sa slicnim i odlicno prolazio s istim. Tesko da bilo sta drugo moze da bude tako dobro protiv svega ostalog.
Назад на врх Go down
Adama
Commander of battlestar Galactica
Adama


Број порука : 50
Mana : 57
Učlanio se : 19.11.2009
Godina : 44
Локација : CIC Battlestar Galactica

Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Empty
ПорукаНаслов: Re: Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti"   Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Icon_minitimeFri Apr 02, 2010 2:14 am

Ne zaboravi i moju malenkost! Smile
Назад на врх Go down
Sponsored content





Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Empty
ПорукаНаслов: Re: Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti"   Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti" Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Uskoro krecu turniri u igri "Ratnici Svetlosti"
Назад на врх 
Страна 1 of 2Иди на страну : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Izvori Magije - TCG :: Razonoda :: Drumska kafana "Veseli Goblin"-
Скочи на: