Izvori Magije - TCG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen TCG igri - Izvori Magije.
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Problemi i bubice

Go down 
3 posters
АуторПорука
Sephiron
The Puppet Master
Sephiron


Број порука : 154
Mana : 220
Učlanio se : 22.07.2009
Godina : 34
Локација : Between Heaven & Hell

Problemi i bubice Empty
ПорукаНаслов: Problemi i bubice   Problemi i bubice Icon_minitimeSat Jan 16, 2010 1:43 am

Ovde prijavite probleme ili bagove foruma na koje ste naleteli.
Назад на врх Go down
https://izvorimagije.forumsc.net
evilgoldy
Initiate
evilgoldy


Број порука : 48
Mana : 58
Učlanio se : 28.01.2010

Problemi i bubice Empty
ПорукаНаслов: Re: Problemi i bubice   Problemi i bubice Icon_minitimeSun Jan 31, 2010 3:07 pm

Moze li se ostaviti mogucnost korisnicima da sami menjaju temu foruma? Secam se da sam negde procitao da svetla slova na tamnoj pozadini bolje leze za PowerPoint prezentacije i sl. dok je za standardno citanje u sitnom formatu prirodnija obrnuta kombinacija - tamna slova na svetloj pozadini.
Назад на врх Go down
Sephiron
The Puppet Master
Sephiron


Број порука : 154
Mana : 220
Učlanio se : 22.07.2009
Godina : 34
Локација : Between Heaven & Hell

Problemi i bubice Empty
ПорукаНаслов: Re: Problemi i bubice   Problemi i bubice Icon_minitimeSun Jan 31, 2010 6:41 pm

Bojim se da nije moguće.. kod foruma to ne dozvoljava.. ali ne brini.. teme će se menjati.. ovo je zasad prva tako reci 'promotivna' tema.. jedva sam uspeo nabaciti je.. sledeca ce biti daleko svetlija, samo da je usavrsim.. Smile
Назад на врх Go down
https://izvorimagije.forumsc.net
Elendil
Vilin-prijatelj
Elendil


Број порука : 31
Mana : 34
Učlanio se : 12.01.2010
Godina : 42
Локација : Belgrade

Problemi i bubice Empty
ПорукаНаслов: Re: Problemi i bubice   Problemi i bubice Icon_minitimeMon Feb 01, 2010 3:01 pm

Ne bih da smaram, ali meni se vise svidjala prva tema.. Surprised
Назад на врх Go down
evilgoldy
Initiate
evilgoldy


Број порука : 48
Mana : 58
Učlanio se : 28.01.2010

Problemi i bubice Empty
ПорукаНаслов: Re: Problemi i bubice   Problemi i bubice Icon_minitimeMon Feb 01, 2010 3:51 pm

Ja glasam za hibrid ove i prethodne. Razz

Btw. zar ne bi ipbfree bio bolji izbor umesto forumotion-a, bar sa funkcionalne strane (mislim da tamo moze samo baner da se menja i mozda jedna-dve ponudjene teme, ali je mnogo bolji gui)?
Назад на врх Go down
Sephiron
The Puppet Master
Sephiron


Број порука : 154
Mana : 220
Učlanio se : 22.07.2009
Godina : 34
Локација : Between Heaven & Hell

Problemi i bubice Empty
ПорукаНаслов: Re: Problemi i bubice   Problemi i bubice Icon_minitimeMon Feb 01, 2010 6:50 pm

..you might be right.. ali ovo je bilo na short notice.. ne znam da li znaš, ali sajt Izvora je jedno vreme bio u down-u.. tj pukao je, jer ljudi zaboraviše da plate hosting.. Smile ..pa je u sustini bilo potrebno samo da mi imamo i dalje gde da se nadjemo..

sto se tice GUI-a, on je praktično više-manje uslovljen temom, tako da nije preterano a i nije preterano različit.. koliko se bar ja sećam..

Elendil ::
Ne bih da smaram, ali meni se vise svidjala prva tema.. Surprised
..pa pazi.. nikad nisam ni planirao da zauvek zadrzim istu temu.. a i drugi ljudi su mi se malo zalili na izgled one teme, zbog belih slova na crnu pozadinu i tako jel te, mada je provereno da je takav izgled, do cak 50% efikasniji, i zahteva manje od mašine na kojoj se loaduje.. a i btw. ono za prezentacije je diskutabilno, u velikoj meri zavisi od okruženja..

teme će se shodno menjati bojama magije.. Smile
Назад на врх Go down
https://izvorimagije.forumsc.net
Elendil
Vilin-prijatelj
Elendil


Број порука : 31
Mana : 34
Učlanio se : 12.01.2010
Godina : 42
Локација : Belgrade

Problemi i bubice Empty
ПорукаНаслов: Re: Problemi i bubice   Problemi i bubice Icon_minitimeMon Feb 01, 2010 8:44 pm

E, to je vec cool. Na svakih nekoliko meseci? Koliko ti treba da promenis temu??

Btw, zasto sekcije "Medjugradska liga" i "Request" ne stoje u istoj ravni sa ostalima?

Pre neki dan sam pokusao da otvorim novu temu za diskusiju o filmovima, ali nije htelo da mi postuje, what's up with that??
Назад на врх Go down
Sephiron
The Puppet Master
Sephiron


Број порука : 154
Mana : 220
Učlanio se : 22.07.2009
Godina : 34
Локација : Between Heaven & Hell

Problemi i bubice Empty
ПорукаНаслов: Re: Problemi i bubice   Problemi i bubice Icon_minitimeTue Feb 02, 2010 2:42 pm

..e ne znam.. nemaš zabranu toj sekciji, niti bilo ko.. Adama je recimo, lepo postovao o Battlestar Galactici. Videću to kad dodjem kod tebe..

Međugradska Liga i Request nisu u istoj ravni, jer su praktično sekcija sama za sebe, ali su ipak pod sekcija, sekcije Turniri i Download.

Vremenski Interval menjanja teme je negde oko sat, sat i po vremena, u zavisnosti od komponenti teme..
Назад на врх Go down
https://izvorimagije.forumsc.net
Sponsored content





Problemi i bubice Empty
ПорукаНаслов: Re: Problemi i bubice   Problemi i bubice Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Problemi i bubice
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Izvori Magije - TCG :: O Forumu :: PiP - Pomoć i Podrška-
Скочи на: