Izvori Magije - TCG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen TCG igri - Izvori Magije.
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Pitanja i odgovori

Go down 
+2
Dvocvet
Sephiron
6 posters
АуторПорука
Sephiron
The Puppet Master
Sephiron


Број порука : 154
Mana : 220
Učlanio se : 22.07.2009
Godina : 34
Локација : Between Heaven & Hell

Pitanja i odgovori Empty
ПорукаНаслов: Pitanja i odgovori   Pitanja i odgovori Icon_minitimeThu Jul 23, 2009 10:29 pm

Sve što Vam nije jasno u vezi sa igrom Izvori Magije, a nemate koga da pitate, slobodno pitajte ovde, i dobićete odgovor u što kraćem roku.
Назад на врх Go down
https://izvorimagije.forumsc.net
Dvocvet
Dark Priest
Dvocvet


Број порука : 4
Mana : 5
Učlanio se : 18.11.2009
Godina : 40
Локација : Ank morpork

Pitanja i odgovori Empty
ПорукаНаслов: Re: Pitanja i odgovori   Pitanja i odgovori Icon_minitimeWed Nov 18, 2009 1:56 am

Heeeeeeej haj nehaj!
Da li ovo znaci izlazak nove edicije i preporod IMa?
Назад на врх Go down
Sephiron
The Puppet Master
Sephiron


Број порука : 154
Mana : 220
Učlanio se : 22.07.2009
Godina : 34
Локација : Between Heaven & Hell

Pitanja i odgovori Empty
ПорукаНаслов: Re: Pitanja i odgovori   Pitanja i odgovori Icon_minitimeWed Nov 18, 2009 2:00 am

Nadajmo se i dalje.. mada su izgledi za to, iz trenutne tačke gledišta, ravni 1%.

Imam jedno šašavo pitanje..

Šta se dešava ukoliko odigraš Opasnu Krađu, dok kontrolišeš Vidovitost?


Последњи изменио Nemorensis дана Sun Jan 31, 2010 6:21 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://izvorimagije.forumsc.net
Zmajoubica
The Dragonslayer



Број порука : 38
Mana : 49
Učlanio se : 19.11.2009
Godina : 101
Локација : Novi Sad

Pitanja i odgovori Empty
ПорукаНаслов: Re: Pitanja i odgovori   Pitanja i odgovori Icon_minitimeTue Dec 22, 2009 2:31 pm

Pa nista, u tom slucaju ne moras da cekas da ti otkrije ruku vec (ako ima 3 karte ili manje) mu odmah kazes sta ce odbaciti.Smile
Назад на врх Go down
Sephiron
The Puppet Master
Sephiron


Број порука : 154
Mana : 220
Učlanio se : 22.07.2009
Godina : 34
Локација : Between Heaven & Hell

Pitanja i odgovori Empty
ПорукаНаслов: Re: Pitanja i odgovori   Pitanja i odgovori Icon_minitimeTue Dec 22, 2009 3:08 pm

ali ako ima 7 karata, npr?
Назад на врх Go down
https://izvorimagije.forumsc.net
Zmajoubica
The Dragonslayer



Број порука : 38
Mana : 49
Učlanio se : 19.11.2009
Godina : 101
Локација : Novi Sad

Pitanja i odgovori Empty
ПорукаНаслов: Re: Pitanja i odgovori   Pitanja i odgovori Icon_minitimeTue Dec 22, 2009 4:06 pm

E vidis nije mi palo na pamet da bi oko toga moglo biti dileme. Mislim je isto, da ti on pokazuje (u smislu daje na pravo) sta mozes da mu izbacis ali nisam uopste siguran da sam u pravu.
Назад на врх Go down
Sephiron
The Puppet Master
Sephiron


Број порука : 154
Mana : 220
Učlanio se : 22.07.2009
Godina : 34
Локација : Between Heaven & Hell

Pitanja i odgovori Empty
ПорукаНаслов: Re: Pitanja i odgovori   Pitanja i odgovori Icon_minitimeTue Dec 22, 2009 4:41 pm

da, to sam i ja pomislio, ali mi je ideja malo .. pa .. blesava ..

"Odabrani igrač otkriva tri karte..." ,ali .. sve karte su već otkrivene .

"..i biraš jednu od njih." , e sad..

ili - biraš jednu od njih, koje su otkrivene > znači bilo koju jer su sve otkrivene,

ili - biraš jednu od njih, koje je igrač izabra > znači bilo koju od tri koje su izabrane...
_______________________________________________________________________

EDIT: Dobio sam odgovor od Alise..

Prva situacija - protivnik bira koje tri karte će da mi dozvoli da odbacim.. Razz
Назад на врх Go down
https://izvorimagije.forumsc.net
evilgoldy
Initiate
evilgoldy


Број порука : 48
Mana : 58
Učlanio se : 28.01.2010

Pitanja i odgovori Empty
ПорукаНаслов: Re: Pitanja i odgovori   Pitanja i odgovori Icon_minitimeSun Jan 31, 2010 3:00 pm

Uzeh malo da pregledavam odgovore sa zvanicnog sajta i naleteh na nekoliko za koje smatram da su delimicno ili potpuno pogresni.

Цитат :
Q: Ako napada 60/40 Razbijac sa Macem Igre Senki na sebi i blokira ga 40/40 bice, da li taj Razbijac, kada umre, može biti i bice koje ce se (zbog 20 štete "viška") vratiti u ruku vlasnika osobinom Maca?
A: Ne. Bice koje se "vraca" mora biti na odlagalištu u trenutku izazivanja osobine Maca, kao što cas pre toga, u trenutku nanošenja štete, i Mac mora biti "vezan" za neko bice da bi se ova osobina uopšte izazvala (pa ne radi ni "trik" sa žrtvovanjem bica poput Ork Fanatika nakon zakljucavanja štete, kako bi se i nanela njegova borbena štete, i dodatna šteta od osobine, ali i kako bi se on vratio u ruku nakon svega – prve dve stvari ce se desiti, ali se osobina Maca u ovom slucaju uopšte nece izazvati, jer u trenutku nanošenja borbene štete nema "opremljenog bica").
Kada opremljeno bice nanese brobenu stetu izaziva se osobina Maca, ali osobina nece otici na niz pre nego sto se provere efekti stanja! Kako ce jedan od tih efekata poslati bice na odlagaliste (zbog smrtonosne kolicine stete na sebi), bice ce biti na odlagalistu na vreme i bice ispravna meta za vracanje u ruku. (Relevantno pravilo: D9.12)


Цитат :
Q: Protivnik ima Pandorinu Kutiju, i imenovao je Rašcinjavanje. Hocu li stici da povucem tu kartu pre nego što primim 100 štete? Ako je odgovor „da“, mogu li stici i da je odigram i uništim Pandorinu Kutiju?
A: Stici ceš da povuceš kartu pre nego što osobina Pandorine Kutije ode na niz (dakle, Rašcinjavanje ce biti u tvojoj ruci). Medutim, neceš stici da „rašciniš“ Kutiju i tako zaustaviš štetu, jer ce Kutija vec biti žrtvovana zbog svoje izazvane osobine
Tehnicki, Pandorina Kutija se moze rasciniti u ovom slucaju, posto njena izazvana osobina svakako koristi niz, ali to nece imati nikakvog efektivnog uticaja, posto ce igrac ipak "popiti" stetu (steta nije uslovljena zrvovanjem Kutije).
PS. Interesantno je da u "originalu" ova karta ima formulaciju: "when -> sacrifice; if you do -> damage", sto znaci da bi u tom slucaju Rascinjavanje imalo efekta.


Цитат :
Q: Ako u igri vec imam jednog vampira, i ubacim Povampiritelja, da li ovaj drugi vampir dobija +20/+20, ili i dalje +10/+10?
A: Samim ubacivanjem Povampiritelja u igru ostali vampiri sa „vampirskom osobinom“ ne dobijaju ama baš ništa - na njihovoj osobini i dalje stoji „stavi +10/+10 brojac“.
Pomalo nejasan, a cini mi se, i pomalo netacan odgovor. Sva bica ce dobiti osobinu od Povampiritelja, makar vec bili vampiri i imali istu takvu ili slicnu osobinu, tako da ce nanosenje stete bicima izazivati dve odvojene osobine i stavljanje dva odvojena brojaca. Ista situacija kao sa vise Povampiritelja u igri.


Цитат :
Q: Kada uništim Moć Vere, da li mogu baš tu promenu uzeti mojom Vesnicom Promena? Isto pitanje i za Tihu Vodu, Napad Besa i sve slične oreole.
A: Kada Moć Vere ode na odlagalište iz igre, izaziva se osobina koja kaže da se Moć Vere vraća u ruku vlasnika. Ti na niz tada dodaješ osobinu Vesnice da vežeš Moć Vere recimo baš za nju. Kako se niz razrešava odozgo na dole, zaista će Vesnica uzeti Moć za sebe. Ali avaj, još uvek je na nizu izazvana osobina Moći Vere koja vraća ovaj oreol u ruku vlasnika. Ova osobina će pri razrešenju uspešno pronaći oreol čak i u igri, pa će se Moć Vere vratiti svom vlasniku u ruku. Isti odgovor važi i za ostale takve oreole: takve osobine za svoj uslov ne traže da oreol i dalje bude na odlagalištu, pa im ne smeta ako je pri razrešenju oreol vezan za nešto - osobina će ga "odvezati" i vratiti u ruku vlasnika.
Netacno. Pravilo B16.13 kaze da se objekti koji menjaju zonu tretiraju kao potpuno novi objekti. Samim tim izazvana osobina Moci Vere nece moci da isprati taj oreol ako on promeni zonu, pa cak i ako se u medjuvremenu nekako ponovo vrati na odlagaliste (npr. iz igre Potiskom u ruku, pa odbacivanjem za Sudjendan) on nece biti prepoznat kao karta za vracanje u ruku.
Назад на врх Go down
Sephiron
The Puppet Master
Sephiron


Број порука : 154
Mana : 220
Učlanio se : 22.07.2009
Godina : 34
Локација : Between Heaven & Hell

Pitanja i odgovori Empty
ПорукаНаслов: Re: Pitanja i odgovori   Pitanja i odgovori Icon_minitimeSun Jan 31, 2010 6:19 pm

..ajoj.. ako je tačno ovo za Mač Igre Senki.. dolazi to pomale revolucionizacije te karte.. Onda ona čini biće za koje je vezano gotovo besmrtnim u navedenom slučaju.. samo vraćeno u ruku praktično.. Smile ..kažem 'pomale' jer nije to Bog zna kakvo ogromno poboljšanje..

ovo za Povampiritelja si potpuno u pravu.. primer bi bila jedna situacija sa Drekavcima.. ili oni sami.. (mozda nije odgovarajuci primer, ali mislim da je slicno).

"Drekavci imaju osobinu .. tu i tu" .. znaci svaki drekavac .. cak iako ubacis istog drekavca sa takvom osobinom, osobina se stakuje. Tako i za Povampiritelja piše "Svako biće..", znači i drugi Povampiritelj, iako on tu osobinu već daje i samom sebi. Praktično je duplirano.

..zaista zanimljivo..

Hvala ti puno za ovaj enlightment.. Smile

EDIT:

Šta će se desiti ako Pečurkan dospe na odlagalište uticajem Drvlja i Kamenja?
Назад на врх Go down
https://izvorimagije.forumsc.net
Sephiron
The Puppet Master
Sephiron


Број порука : 154
Mana : 220
Učlanio se : 22.07.2009
Godina : 34
Локација : Between Heaven & Hell

Pitanja i odgovori Empty
ПорукаНаслов: Re: Pitanja i odgovori   Pitanja i odgovori Icon_minitimeFri Mar 05, 2010 3:26 pm

Kako nema odgovora na prošlo pitanje.. ewo novog..

Šta se dešava kada u odgovor na Preuzimanje odgovorim Preuzimanjem?
Da li sam u pravu kada kažem da je partiji došao kraj..? Very Happy
Назад на врх Go down
https://izvorimagije.forumsc.net
evilgoldy
Initiate
evilgoldy


Број порука : 48
Mana : 58
Učlanio se : 28.01.2010

Pitanja i odgovori Empty
ПорукаНаслов: Re: Pitanja i odgovori   Pitanja i odgovori Icon_minitimeFri Mar 05, 2010 9:07 pm

Heh, sam si kriv sto malo kasno editujes poruku, pa se sa ulaza ne "vidi" kao nova. Razz

Staro pitanje: Drvlje i Kamenje kaze da: "Ako bi igrač vukao kartu, umesto toga je otkriva." Dakle, karta je i dalje u biblioteci, pa ako neki igrac plati zivotom, Pecurkan ce najpre zavrsiti na odlagalistu, a ubrzo potom i u igri.

Novo pitanje: mislim da je vec bilo "problema" oko para Preuzimanja jos na starom, Valhalinom forumu. Very Happy Elem, kako su u pitanju efekti zamene istog dogadja, oni ce se primeniti jedan za drugim na svako vucenje, ali semo po jednom - jedan isti efekat zamene ne moze se vise puta primeniti na isti dogadjaj. Efektivno: Preuzimanja ce efektivno ponistiti jedno drugo.

Edit: a sad vidim da je isto pitanje vec odgoovoreno i na sajtu: http://izvorimagije.com/pitanja/rezultati_pretrage_pitanja.php?tekst=Preuzimanje&vrsta=_ALL_
Назад на врх Go down
Sephiron
The Puppet Master
Sephiron


Број порука : 154
Mana : 220
Učlanio se : 22.07.2009
Godina : 34
Локација : Between Heaven & Hell

Pitanja i odgovori Empty
ПорукаНаслов: Re: Pitanja i odgovori   Pitanja i odgovori Icon_minitimeSat Mar 06, 2010 3:05 pm

..izvini.. ali nista mi ne ide u glavu.. Sad

Zar nije razumljivo da, kako Preuzimanje ima efekat do kraja poteza.. ti ćeš vući kartu kad god protivnik bude vukao, a zbog njegovog Preuzimanja, on će činiti isto.. i tako on vuče, ti vučeš, on vuče, ti vučeš.. i td. ?

Primer IM tima, sa Opsadama mi ne deluje slično, i prilično je logično da se osobine stekuju, pre nego da se razbacuju međusobno. To bi imalo više smisla da recimo piše da Opsada nanosi duplu štetu..

..ali ovo sa Preuzimanjem, prosto, ne razbiram.. ??

P.S. ..možda bi mogao zapravo da mi objasniš efekat zamene, šta on to zapravo predstavlja, i kako deluje na ovu situaciju..?
Назад на врх Go down
https://izvorimagije.forumsc.net
evilgoldy
Initiate
evilgoldy


Број порука : 48
Mana : 58
Učlanio se : 28.01.2010

Pitanja i odgovori Empty
ПорукаНаслов: Re: Pitanja i odgovori   Pitanja i odgovori Icon_minitimeSat Mar 06, 2010 5:50 pm

Aaaaaaaaaa, glupavi automatski logout! Otkucah kilometarski post, a prokletinja me izlogova zbog neaktivnosti i zaboravi sve sto sam pisao!!! Sad

Elem, da li te buni sledece u tesktu Preuzimanja: "Do kraja poteza, ako bi odabrani igrač vukao kartu, umesto toga on to preskače a ti vučeš kartu." Tj. da li ti to tumacis kao da se igracevo vucenje preskace, a stvara potpuno novo vucenje koje nema veze s prethodnim? Odatle je lako doci do beskonacne petlje, a ustvari, to bi trebalo da funkcionise kao: "Do kraja poteza, ako bi odabrani igrač vukao kartu, umesto toga ti vučeš kartu." (Mada, pretpostavljam da bi u tom slucaju nekome palo napamet da bukvalno vuce protivnikovu kartu. Laughing ) Ako nije to u pitanju, idemo dalje.

A u persun, sad kliknuh na send umesto na preview. Nastavak sledi...

Efekti zamene su efekti koji cuce u pozadini i cekaju da se desi neki dogadjaj koji bi oni trebalo da promene. Pored toga, oni imaju i ogranicenje da deluju najvise jednom po dogadjaju, tj. ne mogu dva puta zameniti isti dogadjaj. Preuzimanje i Opsada se tu nimalo ne razlikuju.
U primeru sa dve Opsade i jednim bicem koje nanosi 10 stete, najpre uskace efekat jedne Opsade i stetu menja na 20, a zatim druga to podize na 40. Prva Opsada vise nece reagovati, zato sto prepoznaje da tih 40 stete potice od istog onog dogadjaja na koji je ona vec reagovala. Isto je i sa dva suprotstavljena Preuzimanja.
Pretpostavimo da i ti i protivnik odigrate po Preuzimanje tokom tvoje pripreme. Kada dodje na red korak vucenja najpre uskace efekat protivnikovog Preuzimanja i menja tvoju vucu u vucu za tvog protivnika. Trenutak kasnije, tvoje Preuzimanje primecuje da treba da reaguje i protivnikovu vucu ponovo pretvara u tvoju. Protivnikovo Preuzimanje ponovo vidi da ces da vuces kartu, ali se vise nece mesati posto je na taj dogadjaj (vucenje karte na pocetku tvog koraka vucenja) vec reagovalo. Analogno, isto se primenjuje na svaki drugi dogadjaj vucenja tokom poteza.

Nadam se da je sad jasnije. Smile


Btw. kad vec spominjasmo Opsadu, sad vidim da ima pomalo zbunjujuc tekst: "Ako nešto nanese štetu biću ili igraču, umesto toga nanosi duplu štetu tom biću ili igraču." Kako je ovde napisano, to deluje kao izazvana osobina, sto nije, jer onda ne bi funkcionisalo uopste (ako je steta vec naneta, ne moze naknadno da se nanese dvostruko). Preciznije bi bilo: "Ako bi nešto nanelo štetu biću ili igraču, umesto toga nanosi duplu štetu tom biću ili igraču." Srecom, pa jos nije bio reprint. Very Happy
Назад на врх Go down
Sephiron
The Puppet Master
Sephiron


Број порука : 154
Mana : 220
Učlanio se : 22.07.2009
Godina : 34
Локација : Between Heaven & Hell

Pitanja i odgovori Empty
ПорукаНаслов: Re: Pitanja i odgovori   Pitanja i odgovori Icon_minitimeSat Mar 06, 2010 6:20 pm

znaš šta.. I know what you said was important.. but.. Laughing

..dovoljno mi je bilo da me potsetiš na deo : "..on to preskače.." Pitanja i odgovori 327532

Totalno sam smetnuo sa uma da Preuzimanje zapravo 'preuzima' ..

..ima verovatno veze sa time da sam razmišljao o karti koja bi upravo to radila..

"Kada kod protivnik vuče kartu, vuci kartu."

..izvini, molim te.. Smile
Назад на врх Go down
https://izvorimagije.forumsc.net
evilgoldy
Initiate
evilgoldy


Број порука : 48
Mana : 58
Učlanio se : 28.01.2010

Pitanja i odgovori Empty
ПорукаНаслов: Re: Pitanja i odgovori   Pitanja i odgovori Icon_minitimeSat Mar 06, 2010 7:06 pm

No problemo. Svi mi ponekad ne procitamo karte do kraja. Very Happy
Назад на врх Go down
Sephiron
The Puppet Master
Sephiron


Број порука : 154
Mana : 220
Učlanio se : 22.07.2009
Godina : 34
Локација : Between Heaven & Hell

Pitanja i odgovori Empty
ПорукаНаслов: Re: Pitanja i odgovori   Pitanja i odgovori Icon_minitimeSun Mar 07, 2010 2:40 am

..a nije to..
..ako mogu sam da kazem.. vrsan sam poznavalac karata.. ili sam bar bio..
..izgleda da sam vec zreo za penziju.. Smile

..bas sam Elendilu malo pre pricao.. da sam skroz prsao sa Izvorima. Više ne pamtim ni karte, i jedva da se setim šta koja radi. I često sad uhvatim sebe kako pitam nekoga, kada pričamo o srodnoj temi.. "..a šta ono beše radi ta karta?"

..starost.. Sad
Назад на врх Go down
https://izvorimagije.forumsc.net
Sephiron
The Puppet Master
Sephiron


Број порука : 154
Mana : 220
Učlanio se : 22.07.2009
Godina : 34
Локација : Between Heaven & Hell

Pitanja i odgovori Empty
ПорукаНаслов: Re: Pitanja i odgovori   Pitanja i odgovori Icon_minitimeMon Mar 08, 2010 12:45 am

Pitanje:

Može li se cena osobine Crnog Zida plaćati kao osobina tipa - "sve dok imaš mane" ?
Mislim da to tako ipak ne ide..

Takođe hoće li se druga osobina Crnog Zida izazvati delovanjem Nemrtvog Životvorca ?
Назад на врх Go down
https://izvorimagije.forumsc.net
evilgoldy
Initiate
evilgoldy


Број порука : 48
Mana : 58
Učlanio se : 28.01.2010

Pitanja i odgovori Empty
ПорукаНаслов: Re: Pitanja i odgovori   Pitanja i odgovori Icon_minitimeTue Mar 16, 2010 9:50 pm

Sorry, corav sam, pa ne primetih pitanja na vreme... Mad
Цитат :
Dok Crni Zid ulazi u igru, izaberi boju.
Kad god ti nešto izabrane boje nanese štetu, možeš platiti Pitanja i odgovori 499110. Ako platiš, odabrani igrač gubi 20 života, a ti dobijaš 20 života.
Kad god ti biće koje kontrolišeš oduzme život, Crni Zid nanosi toliko štete odabranom protivniku.

Boldovano oznacava da je u pitanju izazvana osobina i ti pri njenom razresenju imas priliku da platis Pitanja i odgovori 499110 ili da ne platis nista - ali samo jednom po dogadjaju izazivanja. Dakle, nista od overkill-a. Very Happy

Цитат :
Kad god Nemrtvi Životvorac nanese štetu, svaki igrač gubi 10 života ili svaki igrač dobija 10 života.
Crni Zid sasvim lepo radi sa Zivotvorcem. Ono "oduzme zivot" kod Crnog Zida je verovatno stavljeno zato sto je malo krace od "izazove da izgubis zivot", a karta ionako kuburi sa prostorom... Smile
Назад на врх Go down
Sephiron
The Puppet Master
Sephiron


Број порука : 154
Mana : 220
Učlanio se : 22.07.2009
Godina : 34
Локација : Between Heaven & Hell

Pitanja i odgovori Empty
ПорукаНаслов: Re: Pitanja i odgovori   Pitanja i odgovori Icon_minitimeWed Mar 17, 2010 3:07 am

..jea.. pretpostavio sam.. Smile

..a za Zivotvorca pitam, zato što hoću da napravim špil sa njim, pa .. better to be safe than sorry.. Smile
Назад на врх Go down
https://izvorimagije.forumsc.net
OmniMag
Initiate
OmniMag


Број порука : 31
Mana : 35
Učlanio se : 12.01.2010
Локација : Dalaran

Pitanja i odgovori Empty
ПорукаНаслов: Re: Pitanja i odgovori   Pitanja i odgovori Icon_minitimeThu Mar 25, 2010 2:57 pm

Nešto me zbunilo, jel mi Reanimator oduzima više života kad vrati zombija, a u igri je Kralj Mrtvih?
Назад на врх Go down
evilgoldy
Initiate
evilgoldy


Број порука : 48
Mana : 58
Učlanio se : 28.01.2010

Pitanja i odgovori Empty
ПорукаНаслов: Re: Pitanja i odgovori   Pitanja i odgovori Icon_minitimeThu Mar 25, 2010 3:04 pm

Цитат :
Kada Reanimator uđe u igru, vrati odabrano biće iz svog odlagališta u igru. Gubiš života kolika je snaga tog bića.
Instrukcije na karti izvrsavas redom kojim su napisane, tako da prvo vracas zombija u igru, a zatim se proverava kolika je njegova snaga (sa sve bonusom od heroja) i gubis odgovarajucu kolicinu zivota.
Назад на врх Go down
OmniMag
Initiate
OmniMag


Број порука : 31
Mana : 35
Učlanio se : 12.01.2010
Локација : Dalaran

Pitanja i odgovori Empty
ПорукаНаслов: Re: Pitanja i odgovori   Pitanja i odgovori Icon_minitimeTue Apr 27, 2010 10:01 pm

Dali metamort ubacuje 20/20 zombija kad umre on sam?
Takodje me interesuje da li je dobar kombo Metamort+Perunov gnev?
To jest, da li ubacujem onoliko bica koliko je bilo svestenika, ili se efekat Metamorta ponistava kada on umre?
Назад на врх Go down
Adama
Commander of battlestar Galactica
Adama


Број порука : 50
Mana : 57
Učlanio se : 19.11.2009
Godina : 44
Локација : CIC Battlestar Galactica

Pitanja i odgovori Empty
ПорукаНаслов: Re: Pitanja i odgovori   Pitanja i odgovori Icon_minitimeWed Apr 28, 2010 12:49 am

Odgovori su da i da. Metamort ce ubaciti psoglava u igru i kad on sam ode na odlagaliste, a Perunov Gnev+plus Metamort+jos par svestenika je prilicno dobra kombinacija.
Назад на врх Go down
OmniMag
Initiate
OmniMag


Број порука : 31
Mana : 35
Učlanio se : 12.01.2010
Локација : Dalaran

Pitanja i odgovori Empty
ПорукаНаслов: Re: Pitanja i odgovori   Pitanja i odgovori Icon_minitimeWed Apr 28, 2010 2:09 am

Znam da je dobra, jedna od mojih omiljenih, još ako imaš nebeskog vratničara u igri pre perunovog gneva, onda je to good game u većini slučajeva Smile
Назад на врх Go down
Sponsored content





Pitanja i odgovori Empty
ПорукаНаслов: Re: Pitanja i odgovori   Pitanja i odgovori Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Pitanja i odgovori
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Izvori Magije - TCG :: O igri :: Pravila-
Скочи на: